ПОБЕДА ЗА НАШЕГ КИК БОКСЕРА: Страхиња Митрић бољи од Новозеланђанина

НОВОСАЂАНИН Страхиња Митрић успешно је дебитовао у најпрестижној светској кик бокс организацији "Глорy".

ПОБЕДА ЗА НАШЕГ КИК БОКСЕРА: Страхиња Митрић бољи од Новозеланђанина

ФОТО: Промо

На догађају у Ротердаму, у Холандији, Митрић је ушао у ринг са Новозаленађанином Туитупом, борцем који је 50 килограма тежи, 15 центиметара виши и стигао је без иједног пораза у профи каријери.

Није то импресионирало нашег борца, био је бољи од почетка до краја борбе и једногласном одлуком судија дошао до прве победе у оквиру промоције "Глору".

ФОТО: Промо

Митрић је тешкаш, 28 година, висок 190 центиметара, тежак 115 килограма, члан је новосадског клуба Вицторy, а тренер му је Богдан Стојчић.

Страхиња је до сада у каријери одрадио 22 професионалне борбе и има учинак 21-1.

БОНУС ВИДЕО: "СТРАХ ЈЕ ЧУДО": Дуљај после новог кикса Партизана: Најгоре је кад се изгуби самопоуздање

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРАЈ ЗА СРПСКОГ ЗЕТА? Курасау је против слонова потребно чудо!

КРАЈ ЗА "СРПСКОГ ЗЕТА"? Курасау је против "слонова" потребно чудо!

СИМПАТИЧНА репрезентација Курасаа има немогућ задатак у последњем колу, а то је да мора победити веома добру Обалу Слоноваче како би имала шансе да се бори за пролаз даље. Меч се игра на "Линколн фајненшл филду" у Филаделфији и почиње од 22.00.

25. 06. 2026. у 10:00

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (0)

Имају најчистија срца: Ово су три најплеменитија знака хороскопа