ВОЈВОДИНА РАЗНЕЛА ДИНАМО: Новосађани у дербију 17. кола АРКУС лиге преслишали Панчевце - 34:21

С. К.

26. 02. 2023. у 22:06

МНОГО су јаки. Рукометаши Војводина још једном су доказали да су у врхунској форми и недодрљиви у нашем шампионату. Новосађани су у дербију 17. кола АРКУС Суперлиге у својој дворани одували Динамо са 34:21 (16:14).

Панчевци су претили само у првом полувремену, били равноправни до 15:14, када је уследила фуриозна игра Војводине. Новосађани су већ у 35. минуту водили са 19:14 и сломили отпор гостију.

Код шампиона Србије истакао се голман Фран Лучин са 15 одбрана, а у нападу су били убојити: Азиз 7, Васић 6, Милић, Грозданић, Пуховски 5 голова. У Динамо је одскочио Дорњеи са 4 поготка.