УКРАЈИНА СПРЕМНА ЗА РАДИКАЛНИ ПОТЕЗ: Ово многи нису очекивали, али процедура је покренута
06. 02. 2023. у 20:55
РАТ у Украјини, односно "Специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од "споредних" ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" и њихово могуће укидање - донеле су са собом и реакцију украјинских власти.
Ког брига далићете ви то бајковити или не.Важнији су Руси и Белоруси од вас косте ви да претите,неудате нико плакати за вама неће.
Mislim da zelenski treba da trazi. Da na olimpiske igre ne treba da idu oni koji nisu dali pomoc u naoruzanju. I ko nije uveo sankcije Rusiji!
Smesno, Zao mi narodra u Ukrajini ostala samo sirotinja sto bi se reklo. Svi sa parama su pobegli u druge drzave Evrope. Rusi su sasavi , jednostavno treba skroz da se odreknu evrope i zaigraju u Aziji. Sramota je celoga zapada, tj ovih 16% (zapada) sto diskriminisu sportiste, pevace i sve umetnike ruske nacionalnosti.... Crno je postalo belo i obrnuto ...sramota!
A kako bi bilo da Ukrajinci posalju na igre neku ekipu koju bi nazvali "Stjepan Bandera"? Ja ih ne bi pustio na igre dok u svih 36 gradova gde su ih postavili ne skinu spomenike Banderi.
Ne znam ko vodi propagandu Ukrajincima, ali očigledno im prolazi, mada sve teže... kako ljudi saznaju za dela njihovih Banderaša, okorelih nacista, sve manje im pružaju podršku! Narod strada sa obe strane i to je tragedija ali korumpirani političari sa Zelenskim na čelu su pravi problem i njih ne treba žaliti, jer zaslužuju da im taj isti narod sudi!
Svi ste vi umazani krvlju nisu samo Rusi,Šta ste svi radili po Bosni i Hercegovini ,nedao vam Bog nikad smiraja,kao ni Srbiji ..Do vijeka ratovali dabogda sami sa sobom ..Amin.
Uskoro će i "Pesma Eurovizije"! Naravno treba zabraniti Rusiji, Belorusiji i ostalim nesaučesnicima Ukrajine učepće na takmičenju. Ostalima traba dati šansu da se takmiče za drugo, treće i ostala mesta! Naravno osim za prvo, koje je već rezervisano za Ukrajinu od prošle gidine, do kraja decenije!
To bre ukri, i Cajkovski da se uhapsi. Ukri vi nemate pare za olimpiski komitet, prosite po eurupi, a Ruje ako predju u aziski deo uefa i olimpiski komitet ce dobiti nekoliko kopejki zato oni pustaju Ruse i BeloRuse, zbog para, a vi i niste neke platise, jer imate sportista koliko aljbanci smakedonci i scrnjogorci
Питам УКР парламентарце кад и где су они видели/чули да се победничка страна повлачи и при том још исплаћује ратну одштету пораженоме? Ови несрећници изгубише компас у животу, потпуно!
Повезане вести
РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево зашто су Руси суспендовани из спорта, а Американци због Венецуеле нису, нити ће бити!
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" тичу се и напада Сједињених Америчких Држава на Венецуелу.
14. 01. 2026. у 12:18
"АЛИ, ЈА САМ АМЕР!", "НЕ, ТИ СИ РУС! МАРШ ОДАВДЕ!" Скандал! Забранили му да учествује на Светском првенству!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" - шокирале су и Американце.
27. 02. 2026. у 13:48
БОКСЕРИ СРБИЈЕ ЗАУСТАВЉЕНИ НА АЕРОДРОМУ У РУСИЈИ! Авион се вратио за Београд без њих
Боксерска репрезентација Србије, која се тренутно налази у Сочију, није вечерас полетела за Београд, јавља репортер Танјуга.
23. 02. 2026. у 21:05
СРБИ И РУСИ УКРСТИЛИ ПЕСНИЦЕ: Шта мислите, ко је победио?
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, не може да се остави по страни ни на територији Руске Федерације. О томе сведочи и ситуација у којој се одвијао меч између Русије и Србије у боксу, одржан у Сочију.
23. 02. 2026. у 16:11
СРБИЈА РАСПАМЕТИЛА РУСИЈУ! Најновији потез Србије завршио на насловним странама у Русији! Братска подршка кад је најтеже!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу у тренутку када Руси сумирају помешане утиске о спектаклу званом "Зимске олимпијске игре Милано - Кортина 2026", и то због све ружнијих дешавања везаним за Параолимпијске игре које на истом месту следе.
21. 02. 2026. у 20:00
Најновије из рубрике
ШТА ЋЕ РЕЋИ СРЂАН?! "У финалу против Роџера - моја мајка је навијала за Федерера!"
Новак Ђоковић је током каријере имао два велика, највећа ривала - један је Рафаел Надал, а други Роџер Федерер за ког је Нолетов отац Срђан "посебно везан", имајући у виду да је често умео нагласи како је Швајцарац ниподаштавао његовог сина на почетку Новакове каријере. Зато је незамисливо да у кући Ђоковића неко навија за Роџера. Али, у једној другој тениској кући - баш то се десило.
03. 03. 2026. у 15:45
СЈАЈНЕ ВЕСТИ ЗА ЦРВЕНО-БЕЛЕ: Српски центар се опоравио од повреде пред "дерби"
Центар репрезентације Србије и кошаркаш Олимпијакоса, Никола Милутинов, опоравио се од повреде и биће на располагању тренеру Јоргосу Барцокасу за дуел против Панатинаикоса у Евролиги.
03. 03. 2026. у 15:25
ЕМОЦИЈЕ КУЉАЛЕ У ХУМСКОЈ: Потресна комеморација легенди ФК Партизан (ВИДЕО)
Комеморација поводом смрти некадашњег фудбалера Партизана Бошка Ђорђевића одржана је данас на стадиону у Хумској.
03. 03. 2026. у 15:12
„МАЛЕНЕ“ НИСУ ОТПИСАНЕ: Важна победа кошаркашица Краљева у Новом Саду
Иузузетно важну победу забележиле су кошаркашице Краљева у српској Атини савладавши домаћу екипу Новосадска ЖКА са 63:58 (13:21, 21:9, 16:15, 13:13) у 20. колу Прве женске лиге Србије.
03. 03. 2026. у 15:00
"НЕЋЕ МЕНЕ СИЛОВАТЕЉИ..." Хрват грми због Срба и то због чега
КАО и вицу срели се Србин, Хрват и Босанац.
03. 03. 2026. у 14:37
Коментари (10)