МЛАДИ ОДБОЈКАШИ ЈУРЕ ПЛАСМАН НА ЕП: Пионири од уторка у Софији, где у среду (14.00) против Грчке почињу напад на шампионат
НАШИ најмлађи одбојкаши у уторак ујутру путују у Софију, где ће од среде играти на турниру прве рунде квалификација за ЕП од 19. до 30. јула у Подгорици. "Орлићи" у првом колу групе Б играју са Грчком, а очекују их и дуели са Турском и Енглеском.У групи А су: Бугарска, Финска и Румунија. Полуфинале је у суботу, а финале у недељу. Победник ће извадити карту за Подгорицу.
ФОТО: Тањуг
Селектор Иван Миленковић на пут води следеће играче: Николу Стојковића, Стефана Вучковића (техничари), Александра Богосављевића, Алексу Шкорића (коректори), Богдана Томашевића, Марка Јурића (либера), Андреја Алексића, Балшу Перићу, Николу Милошевића, Петра Брашанца (блокери), Вука Кулпинаца, Сашу Радовановића, Павла Чолаковића и Марка Стефановића (примачи).
Препоручујемо
РОМА БИ ДА СЕ ВРАТИ МЕЂУ ТОП ЧЕТИРИ: "Вучица" иде на ноге традиционално повољном противнику
Након што су оверили пласман у осмину финала Лиге Европе, фудбалери Роме враћају фокус на Серију А и вечерас гостују Удинезеу, традиционално повољном ривалу за "вучицу" (20.45).
02. 02. 2026. у 08:00
СВИ У ШОКУ! Репрезентативка Србије има рак, доктори дијагностиковали карцином - сви се моле за њу!
Најновије вести из српског спорта су уздрмале многе.
02. 02. 2026. у 20:00
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)