ДИСЦИПЛИНОВАНО ДО ПОДВИГА: Одбојкаши Радничког верују да могу да елиминишу румунски Аркад и пласирају се у друго коло Купа ЦЕВ

24. 10. 2022. у 15:25

УЗДАЈУ се у златан сет. Одбојкаши Радничког у среду (18.00) у реванш утакмици првог кола Купа ЦЕВ дочекују румунски Аркад. Крагујевчани су први меч изгубили са 3:0, тако да морају да победе са 3:0 или 3:1 и да освоје златни сет, који се игра до 15 поена, како би се пласирали у друго коло.

Фото Град Кикинда

- После победе над Војводином, у госте нам долази дужник из премијерног сусрета ЦЕВ Купа, кога дочекујемо пуни елана и уз велику жељу и мотив да им се реванширамо за пораз у Румунији и да наставимо даље такмичење у Европи. Максимални пораз у првом сусрету није прави однос снага наше две екипе, јер смо у већем делу сусрета били равноправан ривал.

Спремни смо и ако поновимо квалитет игре из утакмице са Новосађанима, одиграмо максимално ангажовано и дисциплиновано, сматрам да имамо реалне шансе за пролаз у наредно коло. Позивам публику да дође у што већем броју и подржи нас на европском путу - каже за сајт ОК Раднички либеро Лазар Сташевић.

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01