НЕСВАКИДАШЊИ СКАНДАЛ: Варали на такмичењу у риболову, завршили на суду, а овако су ухваћени у превари (ФОТО)
У свету спорта постоје и такмичари који су спремни на све како би победили. Често такви и да пређу границу пристојности и, наравно, погазе правила. На то, нажалост, није имун ни риболовачки спорт.
Фото: ЈП Војводинашуме
Током великог такмичења на језеру Ири, један од учесника користио се недозвољеним средствима како би дошао до победе и главне награде од 30.000 долара. За ову причу је важно да је победника одређивала укупна тежина улова.
Учесници Чејс Комински и Џејк Рајан дошли су на идеју како да осигурају своју победу - уловљене рибе пунили су куглицама олова, како би на ваги она имала већу тежину.
План им је осујетио судија Џејсон Фишер, човек са презименом које говори да је баш рођен за тај посао.
Он је посумњао у поштење учесника са такмичарским бројем 12, те је уз помоћу дететктора метала открио варалице.
После овог скандала двојица рибара из града Хермитаџ у Пенсилванији оптужени су пред поротом у Кливленду за кривично дело преваре, покушаја крађе и поседовања недозвољене робе.
Такође, оптужени су и за прекршај нелегалном поседовања дивљих животиња.
Следеће саслушање у овом случају заказано је за 26. октобар.
До тада, погледајте снимак званичног мерења на крају којег су несавесни рибари ухваћени у превари.
БОНУС ВИДЕО: КАД ДРЖАВА БРИНЕ О ШАМПИОНИМА: Како су се низали успеси Србије у 2021. години
Препоручујемо
НЕВЕРОВАТАН МЕЧ У ЛИГИ ЕВРОПЕ: Ференцварош и Црвена звезда одиграли утакмицу о којој ће се причати
13. 10. 2022. у 22:54 >> 22:55
НЕСТВАРАН ФУДБАЛ У ХУМСКОЈ: Партизан очитао лекцију Келну, Немци ће овај меч дуго памтити
13. 10. 2022. у 20:47 >> 20:48
ДРАМА У ПИОНИРУ: Ово може само кошарка! Звезда и ПАО одиграли меч за памћење
13. 10. 2022. у 21:17
ШАРАПОВА ПОКАЗАЛА СИНА: Неодољива слика малог Теодора разнежила је пратиоце (ФОТО)
12. 10. 2022. у 16:38 >> 20:26
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КОСТОВ ИМА НОВОГ "УДВАРАЧА": Премијерлигаш слао скаута да гледа талентованог Србина, цена му само расте
ЛОНДОНСКИ Фулам нови је у низу тимова који се интересују за звезднин "бисер".
27. 07. 2026. у 14:09
АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!
Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.
23. 07. 2026. у 21:53
КАМЕРА ОСТАЛА УПАЉЕНА: Побегао од медведа на Тари на дрво, а онда га је угледао одоздо (ВИДЕО)
НА ПЛАНИНИ Тара љубитељи природе су недавно, приликом шетње, срели медведа, објављено је у Фејсбук групи "Љубитељи планине Таре".
26. 07. 2026. у 12:14 >> 13:15
Коментари (0)