СРБИЈА ОСВОЈИЛА СРЕБРО И БРОНЗУ: Деби из снова за нашу аматерску ММА селекцију
АМАТЕРСКА репрезентација Србије у ММА први пут је наступала на Европском првенству и освојила две медаље - сребро и бронзу.
ФОТО: СБЦ
Сребрну медаљу освојио је Огњен Мићовић у велтер категорији, а бронзану Џевад Балтић у полутешкој.
- С обзиром на то да је ово прво наше појављивање на ИММАФ Европском првенству за аматере - више сам него задовољан. Свака част момцима и њиховим тренерима. Ово је још један показатељ да Србија има велики потенцијал - изјавио је председник Савеза Лука Николић.
Препоручујемо
БРАВО АНГЕЛИНА: Српска атлетичарка најбоља млада спортисткиња Европе (ФОТО)
30. 09. 2022. у 22:19 >> 22:31
ПАРТИЗАН ДОБИО КАПИТЕНА! Ово се у историји црнобелих десило само једном
30. 09. 2022. у 21:09
МИЛАНЕЗИ ОВЕ СЕЗОНЕ НЕ ЗНАЈУ СА НОВАЈЛИЈАМА У ЛИГИ: Један податак ипак радује навијаче - ево шта се последњи пут десило у шампионској сезони
СA жељом да увећа предност на врху табеле Серије А, Милан ће наставити борбу за Скудето у недељу поподне, када на стадиону "Ђузепе Меаца" дочекује Сасуоло.
14. 12. 2025. у 07:00
ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, изнедрила је и једну несвакидашњу ситуацију која има везе са спортом. Јер, најновије спортске вести из Русије тичу се украјинске шампионке, која је осујећена у покушају терористичког напада.
14. 12. 2025. у 16:00
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)