ФИЛИПИНЦИ ОДУШЕВИЛИ СВЕТСКУ ОДБОЈКАШКУ ФЕДЕРАЦИЈУ: Мада немају репрезентацију у Лиги нација, добили организацију турнира до 2024.
ОДЛУКА Светске одбојкашке федерације да додели Филипинама да организују турнире у Лиги нација показала се као пун погодак.
FOTO: N. Skenderija
Без обзира на то што није учествовала њихова репрезентација, арена у Кензос ситију је била испуњена до последњег места, а све је одушевио ентузијазам навијача.
Зато је ФИВБ, како пише портал worldodvolley, одлучио да Филипинци и наредне две године организују турнире за мушкарце и жене у својој земљи. Иначе, први пут је нека земља југоисточне Азије добила организацију турнира Лиге нација.
СПЕКТАКЛ У ЛОНДОНУ: Разиграна Вила напада сам врх табеле и долази по читав плен на "Стамфорд бриџ"
СУБОТЊИ програм Премијер лиге затвара дерби 18. кола у којем ће Челси на "Стамфорд бриџу" покушати да прекине серију Астон Виле од чак десет узастопних победа у свим такмичењима и остане у трци за сам врх Премијер лиге (13.30).
27. 12. 2025. у 07:30
ХАОС У УКРАЈИНИ: Зеленски је донео одлуку која је шокирала многе
Русија се, откако је почео рат у Украјини, налази под бројним санкцијама, па и спортским, те је за Русе велики број тужних спортских вести стизао у виду међународних ограничења. Али, настављају се и шокантне вести за бројне украјинске спортисте. Разлог? Не понашају се довољно "про-украјински".
27. 12. 2025. у 12:29
ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"
ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.
26. 12. 2025. у 12:34
Коментари (0)