КУБАНАЦ СИМОН И ЗВАНИЧНО У ПЈАЋЕНЦИ: Један од најбољих светских блокера напустио првака Италије Лубе
ПЈАЋЕНЦА опет ствара моћан одбојкашки тим. После осам година у клуб се вратио један од најбољих блокера света Кубанац Робертланди Симон, који је недавно са Лубеом освојио титулу првака Италије.
ФОТО: Тањуг
Иначе, Симон је још у марту обећао да ће приступити Пјаћенци, с којом је 2013. освојио Куп изазивача, а 2014. Куп Италије. Кубанац (34) је последње четири године играо за Лубе и освојио три Скудета.
Препоручујемо
КРАЈ ЗА ИВУ ЈОВИЋА! Арина Сабаленка је разнела у четвртфиналу Аустралијан опена
27. 01. 2026. у 07:00
КАТАСТРОФА! Најновије вести са Аустралијан опена су баш лоше, а тичу се Новака Ђоковића
27. 01. 2026. у 06:45
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
26. 01. 2026. у 07:00
ОТКРИВЕНО! Ево зашто Душан Мандић и Милош Ћук нису били на пријему код председника Александра Вучића после Европског првенства у ватерполу!
Србија и Мађарска одиграле су узбудљиво финале Европског првенства у ватерполу 2026. у Београду, а по завршетку те утакмице и титуле која је припала "делфинима", за њих је приејм организовао српски председник, Александар Вучић. На том пријему није било двојице златних ватерполиста.
26. 01. 2026. у 19:49
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)