КОВАЧЕВИЋ УМИРИО АТАНАСИЈЕВИЋА: Одбојкаши Варте у првом мечу за треће место као гости савладали Белхатов са 3:2

С. К.

05. 05. 2022. у 14:05

ВАРТА нашег селектора Игора Колаковића и Уроша Ковачевића је за корак ближа трећем месту у шампионату Пољске. Они су у првом мечу разигравању за треће место као гости савлдали Белхатов Александра Атанасијевића и Михајла Митића са 3:2. Друга утакмица је 8. маја.

Код победника Ковачевић је играо три сета и освоји 11 поена, док је домаћину, који је после пораза у полуфиналу раскинуо сарадњу са Слободаном Ковачем, Атансијевић донео 8 поена. Михајло Митић је улазио само у првом сету.