ТРАГЕДИЈА У ТУНИСУ: Утопила се најмлађа учесница Олимпијских игара
НАЈМЛАЂА учесница олимпијских игара у Токију 2021. године, 17-годишња једриличарка из Туниса Еја Гуезгуез, погинула је током тренинга на отвореном мору.
FOTO: Instagram/ Еya Guezguez
Њена сестра близнакиња Сара, која је била с њом на пловилу, преживела је несрећу.
Јак ветар је преврнуо њихову једрилицу која је после потонула. Сара је успела да се извуче, али Еји није било спаса.
Трагичну вест први је објавио туниски новинар Сухаил Хмира на Твитеру:
- Еја Гуезгуез, олимпијска једриличарка из Туниса, преминула је данас након несреће током тренинга. Нека почива у миру - пише у Кмирином твиту.
Сестре Гуезгуез завршиле су као 21. на Играма у Токију, али су се надале много бољем пласману на Играма у Паризу 2024. године.
БОНУС ВИДЕО - Саша Илић после утакмице Партизан - Чукарички
САКРАМЕНТО "ЛЕЖИ" НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса
НОВО доминантно издање најбољег кошаркаша данашњице очекујемо на вечерашњем мечу Сакрамента и Денвера који се састају у "Голден 1 центру" четири сата после поноћи.
11. 12. 2025. у 13:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (0)