ФАНТАСТИЧАН ПРЕОКРEТ ЗА ЗЛАТНУ МЕДАЉУ: Рукометашице Норвешке освојиле Светско првенство
РУКОМЕТАШИЦЕ Норвешке освојиле су Светско првенство. Оне су у финалу победиле Француску са 29:22 (12:16).
Фото: EPA-EFE/Enric Fontcuberta
Скандинавска селекција је славила после невероватног преокрета. Након 30 минута игра ништа није слутило да ћемо најсјајније одличје видети око груди изабраница Риорира Хергеирсона.
Францускиње су одиграле сјајно прво полувреме после којег су имале предност од четири разлике - 12:16.
Ипак, Норвежанке су одиграле фантастично друго полувреме у којем су ривалкама дозволиле да постигну само шест голова.
У победничкој селекцији су се највише истакле Реистад са шест и са по пет голова Морк и Дејл. Код Францускиња најбоља је била Пино са четири, док је Фопа постигла три гола.
Подсетимо, треће место освојила је Данска која је прегазила Шпанију.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић дошао на утакмицу кошаркаша Звезде
Препоручујемо
ПОКУШАЛИ ДА ЛИНЧУЈУ ДУШАНА ТАДИЋА: Погледајте како је возач аутобуса спасао фудбалере Ајакса (ВИДЕО)
19. 12. 2021. у 17:12 >> 10:06
МИЛАНЕЗИ ОВЕ СЕЗОНЕ НЕ ЗНАЈУ СА НОВАЈЛИЈАМА У ЛИГИ: Један податак ипак радује навијаче - ево шта се последњи пут десило у шампионској сезони
СA жељом да увећа предност на врху табеле Серије А, Милан ће наставити борбу за Скудето у недељу поподне, када на стадиону "Ђузепе Меаца" дочекује Сасуоло.
14. 12. 2025. у 07:00
ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, изнедрила је и једну несвакидашњу ситуацију која има везе са спортом. Јер, најновије спортске вести из Русије тичу се украјинске шампионке, која је осујећена у покушају терористичког напада.
14. 12. 2025. у 16:00
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)