ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ ЗА ПАРТИЗАН: Дарко Закоч опет на клупи црно-белих одбојкашица
ТРОФЕЈНИ тренер Дарко Закоч (58) вратио се у Србију након седам година и постао нови шеф стручног штаба одбојкашица Партизана.
FOTO: N. Skenderija
Искусни стручњак претходних година успешно је радио у Румунији.
Прво у Констанци, а потом је са Албом из Блажа освојио пет титула државног првака и играо финале Лиге шампиона 2018.
Укупно је у каријери освојио 31 трофеј, од чега 20 титула државних првака.
Осам година заредом био је шампион са Јединством из Ужица (1994-2001), затим четири пута са поштаром (2006-09). Уследиле су две титуле са Констанцом, па први мандат у Партизану где је освојио титулу 2014, а онда је уследило пет титула са Албом из Блажа, с којом је играо и финале Лиге шампиона, што му је донело титулу почасног грађанина Блажа.
Препоручујемо
МИТРОВИЋЕВ 20. ГОЛ: Овај човек је ноћна мора за голмане у Чемпионшипу (ВИДЕО)
06. 11. 2021. у 18:00
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
ПРЕДРАГ МИЈАТОВИЋ ОСТАО У ШОКУ НА СЕДНИЦИ УПРАВЕ ФК ПАРТИЗАН! После дербија, на важну тему - једини дигао руку "за", сви остали - ОДБИЛИ!
Најновије вести везане за ФК Партизан свакако нису онакве какве би "гробари" желели.
26. 02. 2026. у 13:10
ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)
АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.
26. 02. 2026. у 16:48
Коментари (0)