МНОГО СУ БРЗИ: Луис Хамилтон упозорио челнике Мерцедеса због Ред була

ЛУИС Хамилтон је забринут. Актуелни светски првак у Формули 1 затражио је од челника Мерцедеса да побошају његов болид, јер је, по мењу, Ред бул бржи, због чега Макс Ферстапен води у генералном пласману.

МНОГО СУ БРЗИ: Луис Хамилтон упозорио челнике Мерцедеса због Ред була

ФОТО: Танјуг/ АП

- Ред бул је био веома брз на ВН Холандије. Мислим да је то била највећа брзина ове године. Надоградили су болид и сада морамо и ми да реагујем, да унесемо нешто ново у машину, како бисмо се такмичили са њима - упозорава Хамилтон.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара