СРБИЈА ИМА ПРВАКА СВЕТА! Кајакаш Бојан Зделар обрадовао нацију на првенству у Португалији

Танјуг

06. 09. 2021. у 12:58

СРПСКИ кајакаш Бојан Зделар освојио је титулу светског шампиона у једноседу на 500 метара на првенству света за млађе сениоре у Португалији.

СРБИЈА ИМА ПРВАКА СВЕТА! Кајакаш Бојан Зделар обрадовао нацију на првенству у Португалији

ФОТО: Тањуг

Зделар је до златне медаље стигао одличном вожњом, водио је од самог старта и на крају прошао кроз циљ са 65 стотинки предности у односу на европског првака Данца Торбјорна Раска.

Бронзана медаља припала је Денису Кернену из Шведске.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на Ђузепе Меаци

ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на "Ђузепе Меаци"

ПОСЛЕ пораза од 3:1 у Норвешкој, Интер мора да крене у потпуни јуриш када у реваншу плеј-офа Лиге шампиона дочекао Боде глимт пред пуним трибинама чувене "Ђузепе Меаце" (21.00).

24. 02. 2026. у 07:00

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (2)

СВЕ ВЕЋИ ХАОС СА НАРКО-КАРТЕЛОМ ПРЕД МУНДИЈАЛ: ФИФА одузима Мексику ово домаћинство?!