ШАМПИОНСКИ ЛЕТ ИВАНЕ ШПАНОВИЋ: Српска атлетичарка победила на митингу Дијамантске лиге у Лозани

26. 08. 2021. у 20:48

НАЈБОЉА српска атлетичарка Ивана Шпановић победила је на митингу Дијаманстске лиге у Лозани.

Шпановићева је скоком од 6,85 метара из последње серије обезбедила место међу најбоље три и пласман у финалну серију, где је потом дошла до 6,73 метара и била најбоља у конкуренцији Сањије Кади и Јазмин Сојерс за велики тријумф.

На митингу Дијамантске лиге у Лозани нашао се и Армин Синанчевић у бацању кугле, којем је место међу најбоља три такмичара "измакло" за само два центиметра.

Горостас из Бродарева је у четвртој серији бацио 21,35 метара, док је трећепласирани Филип Михаљевић имао 21,37 метара.