МАВЕРИК ВИЊАЛЕС СЕ ИЗВИНИО ЈАМАХИ: Шпанац признао да је био фрустриран, као ида не зна да ће ствари да се среде
СЈАЈНИ шпански мотоциклиста Маверик Вињалес извинио се Јамахи, која га је пре пар дана суспендовала, јер је на свом мототу својевољно правио измене које су могле да утичу на безбедност трке. Због тога он неће учестовати на сутрашњој ВН Аустрије у Мото ГП.
Фото: EPA-EFE/PASQUALE BOVE
- Био сам фрустриран јер није ишло онако како сам хтео. Извинио сам се Јамахи због онога што сам урадио и веома ми је жао због тога. Хоћу да дам све од себе, алли не знам да ли ће ствари моћи да се среде - истакао је Вињалес.
Препоручујемо
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)