ХАБИБ СЕ ВРАЋА ПРВОЈ ЉУБАВИ: Клубови већ стају у ред за његов потпис
У октобру прошле године, руски борац се пензионисао у након што је одбранио титулу против Американца Џастина Гејџија. Од тада, Хабиб се бавио другим пословним подухватима, као и тренерским послом, али је сада открио да разматра још један ангажман у спорту – прелазак на професионални фудбал.
Фото: Принтскрин
„Ако ми неки кубови понуде неку интересантну понуду, прихватићу је“, рекао је Хабиб на питање заинтересованости за фудбал.
„Фудбал је за мене најбољи спорт. Фудбал је други ниво. ММА, волим га, волим да се борим. Волим да се такмичим са људима, са најбољим борцима на свету. Али фудбал је за мене ипак најбољи спорт“, додао је он.
Хабибова љубав према фудбалу је документована још кад је био дечак, пошто се тим спортом тада бавио, а он се нашалио почетком ове године да је „слободан играч“. Та шала сада је мало озбиљнија, имајући у виду податке да су се бившем УФЦ шампиону неки фудбалски клубови обратили по питању сарадње.
„Доста клубова ми се обратило, али морам да стекнем фудбалску форму, јер је онда другачија од ММА форме. То су два различита спорта, али ако ми неки клубови понуде нешто што ће ме заинтересовати, прихватићу, пошто је то мој дечачки сан. Фудбал пратим откад сам био дете. То је моја прва љубав“, рекао је Хабиб.
Према писању медија, Хурмагомедов је наводно добио понуде руских трећелигаша, Динамо Легиона и Камзе.
Препоручујемо
СТОЈКОВИЋ ДОБИО УНОСНУ ПОНУДУ: Голман Партизана би могао да напусти клуб
25. 06. 2021. у 15:34
У ЧЕМУ ЈЕ РАЗЛИКА ИЗМЕЂУ ДВЕ РЕПРЕЗЕНТАЦИЈЕ? Бивши "ватрени" о Србији и Хрватској
25. 06. 2021. у 11:41
ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на "Ђузепе Меаци"
ПОСЛЕ пораза од 3:1 у Норвешкој, Интер мора да крене у потпуни јуриш када у реваншу плеј-офа Лиге шампиона дочекао Боде глимт пред пуним трибинама чувене "Ђузепе Меаце" (21.00).
24. 02. 2026. у 07:00
СВЕ ВЕЋИ ХАОС СА НАРКО-КАРТЕЛОМ ПРЕД МУНДИЈАЛ: ФИФА одузима Мексику ово домаћинство?!
Најновије вести из света спорта више личе на оне из црне хронике. А делимично и тамо спадају.
24. 02. 2026. у 12:23
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)