СРЕБРО ЗА МИКЕЦА: Добар почетак српских стрелаца на Светском купу у Осијеку

24. 06. 2021. у 20:34

СРПСКИ репрезентативац у стрељаштву Дамир Микец освојио је данас сребрну медаљу на Светском купу у Осијеку, у дисциплини ваздушни пиштољ.

Микец сада у каријери има укупно 14 медаља у Светском купу, и два освојена Кристална глобуса, пренео је Стрељачки савез Србије.

Златну медаљу освојио је Иранац Џевад Форуги, док је бронзана медаља припала Индијцу Шаударију Саурабу.

Првог дана Светског купа поред Микеца, најбољи резултат од српских представника имао је Миленко Себић са 11. местом, у дисциплини ваздушна пушка.

Од српских такмичарки најбоља је била Теодора Вукојевић, која је заузела 16. место у дисциплини ваздушна пушка.

Светски куп у Осијеку завршава се 2. јула.

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00