ПОЧЕО 34. БЕОГРАДСКИ МАРАТОН: На трци ове године учествује око 5.000 људи! (ФОТО/ВИДЕО)
БЕОГРАДСКИ маратон, 34. по реду, почео је јутрос у осам сати стартом испред цркве Светог Марка.
Foto: Tanjug
Знак за старт трке заједно су дали председница почасног одбора министарка Дарија Кисић Тепавчевић, градоначелник Зоран Радојичић и члан Кризног штаба епидемиолог Предраг Кон, у друштву директора маратона Дејана Николића.
На трци учествује око 5.000 такмичара, 1.000 у маратонској и 4.000 у полумаратонској трци.
Овогодишњи маратон се одржава после годину дана паузе због пандемије корона вируса.
Слоган маратона је „Без баријера“, а први пут у историји нема Трке задовољства, уместо које је, сходно слогану, одржана шетња задовољства за особе са инвалидитетом.
ЈУВЕ "ПЛАЧЕ" ЗА ВЛАХОВИЋЕМ: Србин баш фали "старој дами" која би се да је он ту борила за титулу!
ПОСЛЕ пропуштене прилике да против Лећеа упише нову победу за викенд, Јувентус ће тражити брз одговор у уторак вече када гостује Сасуолу на "МАПЕИ стадиону" у оквиру 19. кола Серије А (20.45).
06. 01. 2026. у 07:30
ДОСАД НЕЗАБЕЛЕЖЕНО! Новак Ђоковић снимљен како моли за ово (ВИДЕО)
Новак Ђоковић се побринуо да најновије вести из тениса - буду несвакидашње.
06. 01. 2026. у 15:38
АКО ВАМ АУТО ПРОКЛИЗА: Савет аутомобилисте који може спасити животе - како безбедно возити по СНЕГУ
ЧЕДОМИР Бркић објаснио је како возачи треба да правилно очисте аутомобиле након снежних падавина, али и како да возе, управљају и понашају се у саобраћају.
05. 01. 2026. у 19:27
Коментари (0)