БОКСЕРСКА ГРОЗНИЦА ТРЕСЕ МЛАДЕ: Одржано појединачно првенство Србије
МЛАДОСТ покреће све. Боксерска турбина Србије под снагом младости пише странице новог доба племените вештине по нашим небеским сводом.
ФОТО: БСС
Појединачно првенство Србије 2021. за млађе узрасне категорије одржано је у Лазаревцу уз рекордан број учесника. Медаље су освајали борци из 53 клуба наше земље, на крају по броју освојених медаља издвојила су се три: БК Греатест Лазаревац са освојених седам медаља (четири златне, једном сребрном и две бронзане), БК Лозница - шест медаља (три златне, две сребрне, једна борнзана) и БК Вукови са Дрине (Лозница) - три златне, две сребрне, једна бронзана.
Финални мечеви преношени су у живом преносу на ТВ Арена Фигхт, а сва финала испратили су и председник БСС Ненад Боровчанин и председник Општине Лазаревац Бојан Стевић.
Сјајан домаћин и организатор овог такмичења био је клуб Греатест из Лазаревца у партнерству са БСС и Општином Лазаревац.
- Поносан сам јер сам присуствовао спектаклу. Лазаревац воли бокс и свака част свима на сјајним борбама и презентовању племените вештине. Наставићемо да помажемо Олимпијски бокс и надамо се све бољим резултатима - истакао је председник Општине Лазаревац Бојан Стевић који је обећао да ће Општина уложити средства за салу која ће бити намењена само са развој бокса.
ФОТО: БСС
За најбољег пионира проглашен је Лука Реговић (БК Греатест - Лазаревац), најбољи кадет је Страхиња Рашовић (БК Банат - Зрењанин), најбољи јуниор је Марко Пижурица (БК Спартак – Суботица), најбољи техничар Владимир Бериша (БК Димке – Београд), најборбенији пар Сеад Икановић (БК Лозница) и Никола Радовановић (БК Ђуровић – Лесковац).
За најбољу кадеткињу изабрана је Нада Кривачевић (БК Витез – Ниш), Драгана Јовановић (БК Обилић – Зворник) је најбоља јуниорка и најбољи судија је Зоран Андрић – Шабац.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
ЕМОТИВНО ВЕЧЕ НА "ОЛИМПИКУ": Легендарни капитен се враћа кући, навијачима Роме ће бити чудно да не бодре свог вољеног сина
ПОСЛЕДЊИ меч 17. кола Серије А доноси емотиван дуел на Олимпику, где Рома дочекује Ђенову. У центру пажње је повратак Данијелеа Де Росија у Рим, овога пута као ривала, док домаћин тражи победу којом би одржао корак за тимовима из врха табеле.
29. 12. 2025. у 09:00
ТО БИ БИЛО ТО? Новак Ђоковић најавио крај каријере
Најновије вести из тениса везане су и за фудбал, а за све су "криви" Новак Ђоковић и Кристијано Роналдо.
29. 12. 2025. у 13:22
ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да је спреман да се састане са руским председником Владимиром Путином у било ком формату, али да је за то потребно да се ''речи и дела'' руског лидера подударају.
29. 12. 2025. у 13:08
Коментари (0)