КРАГУЈЕВЧАНИ ШАМПИОНИ: После регионалне титуле Раднички освојио и националну
ВАТЕРПОЛИСТИ Радничког освојили си титулу шампиона Србије пошто су у мајсторици финалне серије плеј-офа на свом базену савладали Нови Београд 13:9.
Детаљ са првенственог меча Нови Београд - Раднички Фото М. Вукадиновић
Крагујевчанима је ово прва титула националног првака, а други трофеј у сезони након што су освојили шампионски пехар и у регионалној лиги.
Одлучујућа утакмица донела је изузетно квалитетан ватерполо, а три четвртине били су практично изједначене иако су домаћи диктирали темпо и већи део меча били у вођству.
Голман Радничког Лазар Добожанов је био непремостива препрека за Новобеограђане и један од најзаслужнијих што су Крагујевчани у последњу деоницу ушли са два гола предности (7:5).
Раднички је са још три узастопна гола у последњој четвртини стекао недостижно вођство (10:5) и меч рутниски привео крају.
Најефикаснији у победничком табору били су Никола Лукић са три, Страхиња Рашовић и Филип Јанковић са по два гола, док је код Новог Београда најбољи стрелац био Милош Ћук са три гола, а мрежу су по два пута затресли Александар радановић и Драшко Гогов.
САКРАМЕНТО "ЛЕЖИ" НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса
НОВО доминантно издање најбољег кошаркаша данашњице очекујемо на вечерашњем мечу Сакрамента и Денвера који се састају у "Голден 1 центру" четири сата после поноћи.
11. 12. 2025. у 13:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (0)