ПОВРАТАК СРПСКЕ КРАЉИЦЕ: Ивана Шпановић покорила Грчку
НАЈБОЉА атлетичарка Србије Ивана Шпановић вратила се успешно на стазу, после повреде због које је прескочила Европско првенство у дворани.
Foto AP
Српска рекордерка бруси форму за главни догађај овог лета, Олимпијске игре у Токију, па је једну у низу припрема за Јапан имала данас на митингу у Калитеи, предграђу Атине.
Ивана је у Грчкој скочила 6,82м што је на крају донело победу у Калитеи, а наредни митинг на којем ће учествовати биће онај из серије Дијамантске лиге у италијанској Фиренци 10. јуна.
(Србија данас)
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
БРАЗИЛ НЕ СМЕ ДА ПОТЦЕНИ ЈАПАН! "Самураји" су већ показали да знају како се побеђује "селесао"
БРАЗИЛ и Јапан укрстиће копља у једном од најзанимљивијих мечева прве нокаут фазе Светског првенства. Дуел на стадиону "НРГ стадиону" у Хјустону доноси окршај победника групе "Ц" и другопласираног тима групе "Ф" (19.00), а победника у осмини финала чека бољи из обрачуна Норшвеке и Обале Слоноваче.
29. 06. 2026. у 07:00
"СТРАШАН" МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!
Фудбалери Аустрије и Алжира одиграли су меч 3. кола групне фазе и на крају утакмице семафор је показивао 3:3.
28. 06. 2026. у 05:59 >> 01:26
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)