НЕБОЈША СЕ ПОВУКАО СА ИГАРА! Због срамне одлуке Међународног параолимпијског комитета, српски параолимпијац одустао од такмичења!
Небојша Ђурић се, због стреса, повукао са Параолимпијских игара у Паризу!
Фото: принстркин
Српски бацач кугле Небојша Ђурић, коме су организатори на Параолимпијским играма у Паризу без икаквог објашњења одузели сребрну медаљу због наводно неисправних инвалидских колица, одлучио је да због стреса који је доживео одустане од дисциплине бацања диска!
Све оно што су административци урадили овом инвалиду снажно је потресло овог човека, који очигледно више није био у стању да настави такмичења.
- Небојша Ђурић се после консултација са лекаром нашег тима повукао са такмичења у бацању диска у категорији Ф56, због доживљене трауме током претходна три дана – пренео је за "Новости" генерални секретар Параолимпијског комитета Србије Бојан Јаћимовић.
Медицински налази о Ђурићевом тренутном стању јутрос су предати Параолимпијском комитету.
БОНУС ВИДЕО: Спортски скандал који је ушао у историју
Препоручујемо
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака
"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.
10. 03. 2026. у 07:10
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)
Најновије вести везане за АТП Индијан Велс 2026, турнир на коме данас наступа и Новак Ђоковић, нису уобичајене.
09. 03. 2026. у 15:39
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (1)