БОРБА ЗА ЗЛАТО: Српски репрезентативац Драган Ристић ушао у финале на Параолимпијским играма у Паризу

Јелена Симаиновић

01. 09. 2024. у 13:37

Репрезентативац Србије у парастрељаштву, Драган Ристић, пласирао се данас у финале Параолимпијских игара у Паризу у дисциплини Р5 (класа СХ2), ваздушна пушка, 10 метара, лежећи став, микс.

БОРБА ЗА ЗЛАТО:  Српски репрезентативац Драган Ристић ушао у финале на Параолимпијским играма у Паризу

Foto: Profimedia

Ристић је данас у квалификацијама освојио прво место пошто је погодио 638,4 круга.

У квалификацијама је учествовао још један представник Србије Дејан Јокић, који није успео да се пласира у финале ПОИ, пошто је освојио 13. место са 635,2 круга.

Финале је на програму данас у 15 часова.

БОНУС ВИДЕО А ПОСЛЕ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА... Ево шта се дешавало у ложи Маракане

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Русија је згрожена! Не може да верује шта су урадили Турци (ВИДЕО)

Русија је згрожена! Не може да верује шта су урадили Турци (ВИДЕО)

Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "Специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, углавном скрајнута када се о спорту ради, због бројних међународних санкција. Али, спортске вести које, у најави, треба да обрадују Русе - понекад их шокирају. Као ова.

30. 04. 2026. у 19:38

Коментари (0)