ДОЧЕК ЗА ОСВАЈАЧЕ МЕДАЉА: Овако су се у Српској кући прославили успеси кошаркаша и Александре Перишић (ФОТО/ВИДЕО)
СРПСКИ кошаркаши и Александра Перишић обрадовали су нашу земљу освајањем медаља на Олимпијским играма. Због тога им је приређен дочек у Српској кући у Паризу.
ФОТО: Г. Чворовић
"Орлови" су данашњој победом над Немачком освојили бронзану медаљу, док је млада теквондисткиња Србији донела сребро.
ФОТО: Г. Чворовић
Заслужили су да буду дочекани како доликује, ипак су урадили велику ствар и обрадовали нацију.
Да је добра атмосфера најбоље се види по загрљају и разговору између председника Олимпијског комитета Србије, Божидара Маљковића и Светислава Пешића, као и Небојше Илића.
Подсетимо, спортиски наше земље су на Играма у Паризу освојили пет медаља, остаје још само да се види да ли ће у ватерполу били златна или сребрна.
БОНУС ВИДЕО: ИЗА КУЛИСА: Сцена из свлачионице кошаркаша Србије после олимпијске бронзе
БАРСЕЛОНА У ПРОБЛЕМУ: Флик не зна како да скрпи тим за тешко гостовање Бетису
КАРТУХА у Севиљи биће поприште дуела Бетиса и Барселоне у четвртак од 18.30 часова, у оквиру 15. кола Ла лиге.
06. 12. 2025. у 10:36
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)