"НЕКА НЕ ЗАМЕРИ ФРАНЦУСКА, АЛИ..." Селектор Немачке: Србија је најбољи тим с којим смо играли на овим Олимпијским играма
Кошаркашка репрезентација Србије победила је Немачку резултатом 93:83 у мечу за бронзу на Олимпијским играма у Паризу, а након меча селектор Немаца је изузетно похвално говорио о ''орловима''.
FOTO: FIBA.Basketball
- Није се завршило како смо желели, али ови момци су за три године дали своју душу и срца. Били смо права породица. Честитке Србији, нека ми Французи опросте... Америка и Француска су у финалу, а ми смо играли против најбољег тима на Играма. Тужан сам, јер је ово крај пута. Било је ово невероватно путовање са овим људима, овим играчима. Ситуација о којој као тренер можете само да сањате. Та утакмица са Француском нас је 'угризла за задњицу'. Био сам фрустриран, могао сам да урадим бољи посао и да добијемо утакмицу. Тај меч је узео данак, али морамо да памтимо шта је овај тим урадио за три године. Играли смо сјајну кошарку, дали смо све од себе - рекао је Херберт.
БОНУС ВИДЕО: ВЕСЕЛИ СРБИ: Атмосфера испред хале Берси пред полуфинале Србија - САД
Препоручујемо
Црвени ђаволи се враћају на победничку стазу: Лидс је архивиран, време је за освету Брентфорду за два претходна пораза
МАНЧЕСТЕР јунајтед у понедељак увече на Олд Трафорду дочекује Брентфорд у мечу који може бити веома важан у борби за пласман у Лигу шампиона. Домаћин је тренутно трећи на табели Премијер лиге и налази се у одличној позицији пред сам финиш сезоне.
27. 04. 2026. у 10:36
Русија је згрожена! Не може да верује шта су урадили Турци (ВИДЕО)
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "Специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, углавном скрајнута када се о спорту ради, због бројних међународних санкција. Али, спортске вести које, у најави, треба да обрадују Русе - понекад их шокирају. Као ова.
30. 04. 2026. у 19:38
Најгори грех у кући: Зашто вас прате невоље иако се трудите да будете праведни
ОТКРИЈТЕ који је то најгори грех у кући који блокира успех и радост. Практични савети за повратак мира и слоге.
01. 05. 2026. у 21:38
Коментари (0)