СТОП ЗА ЈАНИСА! Немачка је сила, светски првак у полуфиналу Олимпијских игара
Кошаркаши Немачке пласирали су се данас у полуфинале Олимпијских игара у Паризу, пошто су у четвртфиналу савладали Грчку са 76:63 (11:21, 25:15, 23:16, 17:11).
Фото: АП
Актуелне светске прваке до победе је предводио Франц Вагнер са 18 поена.
Најбољи код Грчке био је Јанис Адетокумбо са 22 поена.
Немачка ће у полуфиналу играти против бољег из дуела Канада-Француска.
БОНУС ВИДЕО: ВЕСЕЛИ СЕ, СРПСКИ РОДЕ: Новак Ђоковић је овако прославио злато на Олимпијским играма
Препоручујемо
"СРЕЋАН САМ КАКО ЕКИПА ИГРА": Саша Обрадовић после нове победе Звезде у Евролиги!
23. 01. 2026. у 22:48
СРБИЈА УЛАЖЕ ЖАЛБУ: Хоће ли Никола Јакшић играти у финалу?
23. 01. 2026. у 22:26 >> 22:27
ЕВРОПА СЕ ПОНОВО ПЛАШИ ЗВЕЗДЕ: Црвено-бели разбили Виртус усред Болоње!
23. 01. 2026. у 22:24
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)