КАТАСТРОФАЛНЕ ВЕСТИ СА ОЛИМПИЈСКИХ ИГАРА! Доктор Ангелине Топић открио у каквом је стању српска атлетичарка
Српска атлетичарка Ангелина Топић пласирала се у финале Олимпијских игара у дисциплини скок увис скоком од 1,92 метра.
Screenshot / Eurosport
Топићева је доживела повреду на загревању, али је ипак одлучила да покуша да прескочи норму са завојем на нози. Успела је млада Српкиња, али питање је колико може у финалу због повреде.
Након наступа, Ангелина је говорила о повреди и целој ситуацији, а стање повреде открио је и њен доктор Јован Ђуровић.
- Не делује ништа добро, али морамо да видимо снимак, још је нисам видео после такмичења, надам се да ће бити све у реду - рекао је Ђуровић.
Подсетимо, Ангелина ће се у недељу од 19.55 борити за медаљу у финалу.
БОНУС ВИДЕО: КОШАРКА СПАЈА! Навијачи Србије и Порторика направили шоу пред олимпијски меч
РУТИНСКО ОДРАЂИВАЊЕ ПОСЛА: ПСЖ долази на "Енфилд" са два гола предности и Енрике неће дозволити да их испусти
ПАРИЖАНИ су доминирали пред својим навијачима против Ливерпула, славили су резултатом 2:0 и са огромним самопоуздањем дочекују вечерашњи реванш који је на програму од 21.00.
14. 04. 2026. у 09:30
Босна у шоку: Ево шта је Србин натерао чувеног Босанца да уради за Васкрс (ВИДЕО)
Најновије вести из Босне и Херцеговине тичу се и Србије.
14. 04. 2026. у 16:58
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)