''ИДЕМ ДА ПОГИНЕМ!'' Марица Перишић након пораза од најбоље џудисткиње света

Марица Перишић није успела да се пласирала у полуфинале Олимпијских игара у Паризу. Наша џудисткиња поражена је од Кристе Дегучи из Канаде са 1:0, златним поеном.

ИДЕМ ДА ПОГИНЕМ! Марица Перишић након пораза од најбоље џудисткиње света

FOTO: AP/Tanjug

- Жао ми јер сам била јако близу, водила сам и ухватила ме је буквално на милисекунд на замени ногу, жао ми је због тога јер осећам да сам је ломила. Сад чекам репасаж, Францускиња или Јапанка, идем да погинем, свеједно ми је која ће ми бити ривалка.

БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)