ФИЛИПОВСКИ ГОВОРИО О ПАРТИЗАНУ: Дошао сам у тешкој ситуацији, хтео сам изазов!
БИВШИ тренер Партизана, Сашо Филиповски говорио је о растанку са црно-белима.
ФОТО: АБА ЛИГА
Доскорашњи стратег Партизана прокоментарисао је свој ангажман у Хумској, који је трајао свега неколико месеци.
– Дошао сам у клуб у тешком тренутку, када је било неких проблема. Тим је изгубио три меча у Еурокупу и била је тешка ситуација са пандемијом коронавируса. Али знао сам, у потпуности сам то прихватио. Желео сам да се суочим са овим изазовом. Упркос овим поразима, успели смо да се пласирамо у следец́у рунду, били смо у ТОП 16. Тамо смо се жестоко борили, победили смо Тренто и Локомотиву. Нажалост, елиминисани смо, недостајало нам је мало срец́е у Јадранској лиги. Нисам испунио очекивања и прекинули смо сарадњу. Било је то занимљиво искуство из којег сам пуно научио. Дефинитивно ц́у користити ово знање у будуц́ности – рекао је Филиповски за полсјки ‘СФ’.
Филиповски истиче је ситуација у клубу била веома тешка.
– Ситуација у Партизану била је веома тешка јер је дошло до великих промена у саставу – било је одлазака и повреда – и у року од неколико дана морали смо да доведемо некога ко је био у ритму меча. Џош је био кошаркаш кога смо могли брзо да доведемо у Београд. Он је талентован играч, али још увек млад, коме је потребна игра на европском нивоу. Ово му је прва сезона после колеџа и видите да још увек има неких недостатака. Али за године или две сигурно ће се побољшати. Има велики потенцијал, рекао је Филиповски.
(ХотСпорт)
Препоручујемо
РАДОЊИЋ ПРЕД БУДУЋНОСТ: Очекујемо још тежи меч, Волден и Куриџа неизвесни
17. 05. 2021. у 18:02
УЛОГ У БУДУЋНОСТ: Вукчевић потписао професионални уговор са Партизаном
17. 05. 2021. у 11:14
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
КРВАВА ДРАМА ЧУВЕНОГ СРБИНА У РУСИЈИ! Разбили му главу, завршио на свим насловним странама Руске Федерације, ево шта о свему каже! (ВИДЕО)
Најновије вести из Русије тичу се једног Србина, и то не било ког. А и не из било ког разлога: лекари су му се борили за живот, а он се и даље ничега не сећа!
23. 03. 2026. у 15:36
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)