КОКОШКОВ УМАЛО ИЗГУБИО ДОБИЈЕНО: Фенер испустио осам разлике за 15 секунди, па славио у продужетку (ВИДЕО)

13. 05. 2021. у 22:32

КОШАРКАШИ Фенербахчеа морали су да играју продужетак да би победили Дарушафаку са 103:91 у првој утакмици четвртфинала турске лиге.

Све је могло да буде готово за 40 минута, да изабраници Игора Кокошкова нису урадили нешто што се не виђе често када је игра под обручима у питању.

Наиме, тим из Истанбула је на 20 секунди пре краја успео да испусти осам поена предности.

Гости су погодили тројку на 15 секунди до краја, да би потом Сипахи изгубио лопту на седам секунди до краја и после једног закуцавања било је -3.

Након тога је лопту изгубио и Марко Гудурић, а бивши играч Фенербахчеа Синан Гулер погодио тројку којом је својој екипи обезбедио додатних пет минута.

Екипу из Истанбула су до победе предводили Нандо де Коло који је постигао 31 поена, док су Дешон Пјер и Мелих Махмутоглу додали по 17. Марко Гудурић је меч окончао са 13 поена. На другој страни Ендрију Ендријус и Џамар Гули су постигли по 22 поена.

Наредни меч ових ривала игра се у суботу од 17.15 сати, а домаћин је Дарушафака.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45