ХАОС НА КОШАРКАШКОЈ УТАКМИЦИ У ИЗРАЕЛУ: Играчи због испаљеног пројектила лежали на паркету (ВИДЕО)
СУКОБ израелске војске и Хамаса застрашио је актере једног кошаркашког меча израелске лиге, који је на крају напуштен због аларма који је оглашен због опасности од удара пројектила.
Фото: АП
Меч друге лиге Израела између Макабија Ранане и Макабија Кирјат Моцкина напуштен је усред последње четвртине, при резултату 84:60, након што је једна особа улетела на терен и све присутне упозорила на опасност.
Како преносе медији, нико од актера утакмице није повређен, а истовремено је прекинут још један дуел израелског шампионата, који је на крају, ипак, завршен.
Након што се огласио аларм због испаљеног пројектила у граду Ранана у централном Израелу, један део кошаркаша је моментално легао на паркет из страха, док је други кренуо ка излазу, да би недуго затим сви напустили терен.
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)