ФИБА ЛИГА ШАМПИОНА: Славље бившег кошаркаша Црвне звезде
ДОМАЋИН Фајнал-ејта Фибине Лиге шампиона испао је већ на старту такмичења. Екипу Нижњег Новгороа коју са клупе предводи српски стручњак Зоран Лукић елиминала је Сарагаоса - 86:78.
ФОТО: ФИБА
Шпанце је до тријумфа предводио бивши кошаркаш Црвене звезде и Меге Дилан Енис са 26 поена. Вајли је убацио 15, Херис 14, а Брусино 12.
У пораженом тиму бољи од осталих били су Воронцевич са 17 и Торопов са 15. Подбацио је Шепард са за њега скромних девет поена.
Други полуфиналиста је Каршијака која је савладала Нимбурк са 84:73.
Данас се у преостала два четвртфинала састају Тенерифе - Стразбур и Холон - Бургос.
Препоручујемо
НАГРАДА ЗА ОДЛИЧНЕ ИГРЕ НИЖЊЕГ: Српски тренер најбољи тренер ФИБА Лиге шампиона
05. 05. 2021. у 19:09
ЛЕГЕНДЕ РЕАЛА СЛОЖНЕ: Зидан је крив за све, ништа није урадио како треба!
06. 05. 2021. у 11:11
МИЛАНЕЗИ ОВЕ СЕЗОНЕ НЕ ЗНАЈУ СА НОВАЈЛИЈАМА У ЛИГИ: Један податак ипак радује навијаче - ево шта се последњи пут десило у шампионској сезони
СA жељом да увећа предност на врху табеле Серије А, Милан ће наставити борбу за Скудето у недељу поподне, када на стадиону "Ђузепе Меаца" дочекује Сасуоло.
14. 12. 2025. у 07:00
ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, изнедрила је и једну несвакидашњу ситуацију која има везе са спортом. Јер, најновије спортске вести из Русије тичу се украјинске шампионке, која је осујећена у покушају терористичког напада.
14. 12. 2025. у 16:00
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)