РАДОЊИЋ ПОСЛЕ ПОБЕДЕ НАД ЦЕДЕВИТА ОЛИМПИЈОМ: Одиграли смо добар меч, надам се да ћемо наставити у истом ритму

КОШАРКАШИ Црвене звезде остварили су важну победу и Љубљани против Цедевита Олимпије са 89:72. Црвено-бели су овим тријумфом засели на прво место на табели.

РАДОЊИЋ ПОСЛЕ ПОБЕДЕ НАД ЦЕДЕВИТА ОЛИМПИЈОМ: Одиграли смо добар меч, надам се да ћемо наставити у истом ритму

ФОТО: КК Цедевита Олимпија/Алеш Февзер/АБА лига

У томе им је помогао Морнар који је у Бару победио Будућност са 100:92, те су тако Подгоричани претпрели четврти пораз, Звезда има један мање.

Тренер Црвене звезде био је задовољан после одличног наступа екипе у "Стожицама".

- Генерално смо одиграли добар меч, иако није на почетку тако изгледало. У другој четвртини је то било већ пуно боље и у одбрани и паметније у нападу. Добро смо погађали, добро смо контролисали ситуацију. У наставку смо имали један пад, који је из моје перспективе последица и жеље и квалитета Олимпије, која је одиграла добро и стигла нас на четири разлике - рекао је Радоњић.

Црвено-бели нису на раку дозволили ривалу да преокрену резултат и стигну до победе.

- Издржали смо тај удар, градили смо игру, резултат и на крају славили. Надам се само да ћемо наставити у истом ритму. Чека нас за два дана такође тежак меч после оваквог ритма, али генерално верујем да имамо капацитета да спремни уђемо у ту утакмицу - закључио је црногорски стручњак.

Подсетимо, Звезда за два дана гостује Крки у Новом Месту, а потом је наредног викенда очекује пут у Хрватску на утакмицу против Задра.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

Коментари (0)

МАЊЕ ПАПИРА, ВИШЕ ЕЛЕКТРОНСКИХ УСЛУГА: Резултати пројекта „еУправа за све“