ПЛЕЈ-ОФ ЕВРОЛИГЕ: Валенсија чека пораз Зенита
РЕАЛ је победом над Фенербахчеом постао седми тим који је обезбедио учешће у плеј-офу Евролиге, уз Барселону, ЦСКА, Ефес, Армани, Бајерн и Фенербахче.
Фото: Евролига
За још једно место у доигравању за пласман на фајнал-фор у Келну боре се Зенит и Валенсија. Руском тиму су потребне победе у обе преостале утакмице на свом терену, синоћ се састао са Макабијем, док ће 12. априла дочекати Панатинаикос.
Уколико Валенсија не избори место у плеј-офу, у Евролиги ће наредне сезоне играти и шампион и финалиста Еврокупа. У супротном, карту за елитно такмичење добиће само освајач Еврокупа.
Препоручујемо
Црвени ђаволи се враћају на победничку стазу: Лидс је архивиран, време је за освету Брентфорду за два претходна пораза
МАНЧЕСТЕР јунајтед у понедељак увече на Олд Трафорду дочекује Брентфорд у мечу који може бити веома важан у борби за пласман у Лигу шампиона. Домаћин је тренутно трећи на табели Премијер лиге и налази се у одличној позицији пред сам финиш сезоне.
27. 04. 2026. у 10:36
Русија је згрожена! Не може да верује шта су урадили Турци (ВИДЕО)
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "Специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, углавном скрајнута када се о спорту ради, због бројних међународних санкција. Али, спортске вести које, у најави, треба да обрадују Русе - понекад их шокирају. Као ова.
30. 04. 2026. у 19:38
Најгори грех у кући: Зашто вас прате невоље иако се трудите да будете праведни
ОТКРИЈТЕ који је то најгори грех у кући који блокира успех и радост. Практични савети за повратак мира и слоге.
01. 05. 2026. у 21:38
Коментари (0)