МАГИЧНО ВЕЧЕ МИЛОША ТЕОДОСИЋА: Србин гура Виртус ка финалу Еврокупа

06. 04. 2021. у 23:01

КОШАРКАШИ Виртуса славили су против Уникса резултатом 80:76 на домаћем паркету у првом полуфиналном мечу Еврокупа.

Италијански тим у Еврокупу нема ниједан пораз, а недостајало је мало да га вечерас упишу против руског тима.

Тим Саше Ђорђевића био је за нијансу бољи у првом полувремену. На паузу су отишли уз предност 44:36. Потом је Уникс у трећој четвртини додао гас и са 20:12 изједначио на 56:56 пред улазак у последњих 10 минута.

Виђена је резултатска клацкалица, а на крају су се Италијани боље снашли и сигурно привели меч крају.

Најефикаснији је био Милош Теодосић са 25 поена, 6 скокова и 5 асистенција, док је Белинели уписао 12 поена, а Стефан Марковић само 2. На другој страни, 22 поена Џамара Смита, 13 Холанда и 12 Џона Брауна.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17