БОРАЦ ПОРАЖЕН У ХРВАТСКОЈ: Важна победа Задра у борби за опстанак у АБА лиги

24. 03. 2021. у 21:51

КОШАРКАШИ Борца доживели су нови пораз у АБА лиги. Овога пута Чачани су изгубили од Задра са 75:73 у одложеној утакмици 11. кола регионалног такмичења.

Прве три четвртине биле су пресудне када ја у питању ова утакмица. Изабраници Марка Мариновића су добили последњи период са 20:31, али то је било довољно само за минималан пораз.

Друга четвртина била је веома неефикасна. Постигнуто је само 14 поена, а домаћин је тај квартал добио са 8:6.

Борац је овим поразом додатно себи закомпликовао ситуацију када је у питању борба за опстанак на Јадрану.

Најефикаснији у победничком тиму био је Чинану Онуаку са 18 поена, пратио га је Доминик Мавра са 16. На другој страни најбољи је био Никола Кочовић са 16 поена, док је један мање постигао Брајс Џонс.

Учинак Задра после ове победе је 7-14, а Чачана 5-16.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 19:44