ОГЛАСИО СЕ "ЂЕНКА": Џенкинс имао поруку за звездаше пред дерби!

Александар Илић
Александар Илић

14. 03. 2021. у 16:57

Ближи се још један кошаркашки дерби, а Црвена звезда ће имати подршку и из иностранства.

ОГЛАСИО СЕ ЂЕНКА: Џенкинс имао поруку за звездаше пред дерби!

Фото: ЕПА

Љубимац Делија Чарлс Џенкинс, који ове сезоне наступа за Олимпијакос, послао је поруку подршке играчима црвено-белих.

Американац који је за кратко време постао љубимац навијача Црвене звезде провео је у три мандата укупно четири сезоне у црвено-белом дресу београдског тима. 

За то време добио је и српски пасош, а његова приврженост Србији често се испољавала.

(Србија Данас) 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Црвени ђаволи се враћају на победничку стазу: Лидс је архивиран, време је за освету Брентфорду за два претходна пораза

Црвени ђаволи се враћају на победничку стазу: Лидс је архивиран, време је за освету Брентфорду за два претходна пораза

МАНЧЕСТЕР јунајтед у понедељак увече на Олд Трафорду дочекује Брентфорд у мечу који може бити веома важан у борби за пласман у Лигу шампиона. Домаћин је тренутно трећи на табели Премијер лиге и налази се у одличној позицији пред сам финиш сезоне.

27. 04. 2026. у 10:36

Русија је згрожена! Не може да верује шта су урадили Турци (ВИДЕО)

Русија је згрожена! Не може да верује шта су урадили Турци (ВИДЕО)

Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "Специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, углавном скрајнута када се о спорту ради, због бројних међународних санкција. Али, спортске вести које, у најави, треба да обрадују Русе - понекад их шокирају. Као ова.

30. 04. 2026. у 19:38

Коментари (0)

Све због весеља и 500 евра: Ера Ојданић мртву супругу држао у хладњачи два дана - То је доказ колики сам професионалац