МАЈКЛ ЏОРДАН О ЛАМЕЛУ БОЛУ: Превазишао је наша очекивања
МАЈКЛ Џордан је вероватно и најбољи кошаркаш свих времена.
Фото: EPA-EFE/ ERIK S. LESSER
Он је данас власник НБА франшизе Шарлот Хорнетс, за коју наступа и најмлађи Бол, Ламело.
Ламело Бол је недавно "почашћен" од стране Кармела Ентонија, када му је "дозволио" да користи надимак "Мело" по ком је Ентони био познат током читаве каријере.
Сада је Мело Бол зарадио похвале од власника Хорнетса, тима за који Бол игра – Мајкла Џордана.
"Мело је превазишао сва наша очекивања", рекао је Мајкл Џордан.
(Б92)
Препоручујемо
"МВП, МВП, МВП!" Овације Јокићу после брилијантне партије против Бакса (ВИДЕО)
03. 03. 2021. у 09:45
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)