ПАРТИЗАН РЕШИО ВЕЛИКИ ПРОБЛЕМ: Црно-бели исплатили дуговања Параховском
ПАРТИЗАН је решио велики прболем. Црно-бели су исплатили дуговања према Артјому Параховском, пише "Моззартспорт".
Фото: EPA-EFE/ADRIAN RUIZ DE HIERRO
Белоруски центар је у екипу из Хумске стигао у лето 2019. године и имао је веома јак уговор. Ипак, сарадња је трајала кратко и окончана је после три месеца.
Параховски није оправдао очекивања у Партизану, али је тражио исплату једногодишњег уговора преко Кошаркашког арбитражног трибунала (БАТ), па је црно-белима 17. фебруара постало забрањено да доводи појачања.
Међутим, две стране су постигле споразум пред БАТ, потраживања су измирена, па црно-бели немају никаква ограничења приликом регистрације потенцијалних појачања из иностранства у будућности.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ПОЗНАТ РИВАЛ НА СТАРТУ ТАКМИЧЕЊА: Кошаркашице Србије на почетку ОИ против Канаде
02. 03. 2021. у 09:43
ЈОКИЋ СТАВИО РИВАЛА НА "ПОСТЕР": Погледајте сјајно закуцавање центра Денвера (ВИДЕО)
02. 03. 2021. у 08:41
СПЕКТАКЛ! Лалатовићев Пазар против "његове" Звезде за место у полуфиналу Купа Србије
АПСОЛУТНИ дерби четвртфинала Купа Србије биће одигран у Новом Пазару где ће истомени тим на "Градском стадиону" угостити Црвену звезду (14.45).
05. 03. 2026. у 07:00
ИРАН НАПАДНУТ, А РУСИЈА КАЖЊЕНА! Сергеј Лавров о ономе што шта раде Америка и Израел, а како у свему пролазе Руси
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. У најновије вести на тему "спортске санкције Русима" уплетени су и Иран, али и Сједињене Америчке Државе и Израел који су Иранце напали, па изазвали одговор у виду ракета и дронова по околним земљама у којима су америчке војне базе.
05. 03. 2026. у 12:19
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)