ДОБРЕ ВЕСТИ ЗА ЗВЕЗДУ: Волден путује са екипом у Каунас
ДОСТА прболема имао је Дејан Радоњић са саставом тима, због великог броја позитивних случајева на вирус корона. Ипак, коначно стижу добре вести за Црвену звезду.
Кори Волден Фото Н. Параушић
Један од најбољих играча ове сезоне Кори Волден опоравио се од Ковида-19 и путоваће са екипом у Каунас на заостали меч Евролиге.
Американац је почеткомм фебруара добио позитиван тест, и од тада је био ван тима. Остаје да се види колико је болест оставила трага.
Подсетимо, ван тима су и даље Лендри Ноко, Ленгстон Хол, Кино Колом и Дуоп Рит. Поменути играчи су се касније заразили, близу су опоравка и чека се зелено светло медицинског тима за повратак на терен.
Волден је врло важан играч за црвено-беле. Пре паузе је у Евролиги у просеку убацивао 10,9 поена по утакмици, уз 2,3 асистенције.
Утакмица Жалгирис - Црвена звезда игра се сутра од 19 сати у Каунасу.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
(Моззартспорт)
КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал "орлова"
У вечерњем термину од 21.00 на стадиону "Керамика" репрезентација Шпаније угостиће селекцију Србије у пријатељском мечу који домаћину служи као важан део припрема за Светско првенство 2026. године, док ће за "орлове" то бити велики тест и прилика да виде колико могу против најјачих селекција на планети.
27. 03. 2026. у 07:00
СКАНДАЛ: УЕФА забранила православље, а сатанизам је дозвољен!
Најновије вести из света спорта, тачније фудбала, везане су за ФК Црвена звезда, али је и цела Србија, па и цело правосавље погођено одлуком европске куће фудбала, УЕФА.
27. 03. 2026. у 15:15
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)