МАРИНОВИЋ ПРЕД ФМП: Добро се познајемо, имам велико поштовање према противнику
ТРЕНЕР кошаркаша Борца Марко Мариновић рекао је да очекује добар меч против ФМП-а у 18. колу АБА лиге.
ФОТО: КК Морнар/МЕДИА Про/АБА лига
Чачани сутра од 20 сати у дворани крај Мораве дочекују тим из Железника.
- Очекујем да ће бити добра утакмица. Штета што нема публике, поново морам да нагласим, јер мислим да би ово био дерби зачеља. ФМП добро познајемо, играли смо и у припремном периоду, као и на почетку лиге. Додуше, они су мало мењали тим, али верујем да нема много непознаница. Све у свему, имамо велико поштовање према противнику - рекао је Мариновић за клупски сајт.
Његов тим ће у сустрашњем дуелу бити јачи за новог играча Дуду Санадзеа, кошаркаша који је недавно стигао у град на Морави.
- Довели смо новог играча у своје редове. То смо били принуђени да учинимо због повреде Радована Ђоковића. То је нама велики проблем, јер смо ми полагали велике наде у њега. Не треба да посебно наглашавам да је он један од наших главних играча, који је међу најзаслужнијима за пласман у јадранску елиту. Због његове повреде били смо принуђени да брзо реагујемо довођењем грузијског репрезентативца Дуде Санадзеа. Он игра на сличној позицији као Раша, а ја се надам да ће му бити адекватна замена - закључио је Мариновић.
Борац тренутно има скор од 4-11 на 12. месту на табели, док је ФМП забележио пет тријумфа и 10 пораза и држи 10. позицију.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
(Танјуг)
Препоручујемо
СВИ ЦЕНЕ ЈОКИЋА: Француски фудбалер гласао за центра Денвера за НБА Ол-стар
04. 02. 2021. у 15:58
ЗВЕЗДА ЛЕЈКЕРСА ОДУШЕВЉЕНА ЈОКИЋЕМ: Никола је пакао од играча, игра екстремно добро
04. 02. 2021. у 15:33
БОРБА ЗА СКУДЕТО СЕ ЗАХУКТАВА: Интер не сме себи дозволити нови "кикс", али Богиња провинције се неће предати без велике борбе
ПОСЛЕ тешких пораза у последњим мечевима, Интер и Аталанта покушаће да се врате на победнички колосек у великом ломбардиском дербију Серије А који ће од 15 часова бити одигран данас на "Ђузепе Меаци".
14. 03. 2026. у 07:20
УКРАЈИНАЦ У СРБИЈИ ОКРЕНУО ЛЕЂА РУСКОЈ ЗАСТАВИ: Није могао ни да сања шта ће потом да се деси (ВИДЕО)
У најновије вести везане за Русију и Украјину - "уплела" се и Србија.
14. 03. 2026. у 21:45
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)