РАДОЊИЋ ИСКРЕН: Немамо времена да размишљамо о Купу Радивој Кораћ
КОШАРКАШИ Црвене звезде састаће се у четвртфиналу Купа Радивој Кораћа са крагујевачким Радничким, одлучено је жребом.
ФОТО: КК Црвена звезда/АБА лига
Прву утакмицу на турниру, који ће се одржати у Новом Саду, црвено-бели би требало да играју у 11. фебруара од 21.00.
Тренер кошаркаша Црвене звезде Дејан Радоњић рекао је да његова екипа у овом тренутку нема простора да размишља о Купу Радивоју Кораћа.
"У овом тренутку немамо превише простора да размишљамо о Купу. Једино што могу да кажем у овом тренутку је да пратимо нашу проблематику и из дана у дан анализирамо не баш добру ситуацију и стање у нашој екипи", рекао је Радоњић за клупски сајт.
Примарна брига тренера Звезде јесте кадровска ситуација у клубу.
"Куп Радивоја Кораћа је за десетак дана и тренутно сам максимално окренут на не баш добру ситуацију која је у нашим редовима", истакао је Радоњић.
Препоручујемо
ВРЕМЕ ЈЕ ЗА КАЛКУЛАЦИЈЕ: Партизану су потребне две победе, може даље и са једном...
04. 02. 2021. у 08:35
ВЕЧЕ БЕЗ СРБА: Дончић срушио Атланту, Марјановић и Бјелица "закључани" на клупи
04. 02. 2021. у 08:25
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
22. 02. 2026. у 12:25
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)