НОВА МОНСТРУОЗНА ПАРТИЈА СРБИНА: Јокићев 18. везани дабл-дабл за пету узастопну победу Денвера (ВИДЕО)

28. 01. 2021. у 08:13

СРПСКИ центар Никола Јокић остварио је 18. узастопни дабл-дабл ове сезоне.

Јокић је у победи Денвер Нагетса над Мајами Хитом (109:82) уписао 21 поен, 11 скокова, три асистенције и блокаду за 34 минута на паркету.

Нагетси су остварили пету узастопну победу и налазе се на четвртом месту на Западу.

Денвер је лако славио против ослабљеног Мајамија, који је у првој четвртини убацио само 12 поена: Нагетси су имали +14 после првих 12 минута.

На полувремену било је +25 за Денвер, па је било јасно да се неће много трошити у другом полувремену како би стигли до победе.

Мајами је спустио пред последњу четвртину на минус девет, али су Нагетси убацили поново у већу брзину и отшли на велику разлику, па су завршницу у обе екипе одиграли резервисти.

Поново је добар меч одиграо Мајкл Портер, који је убацио 17 поена, уз пет скокова и четири украдене лопте.

Џамајкл Грин додао је 15, Џамал Мареј 14, Пол Милсап 11, а Вил Бартон 10 поена.

У пораженом саставу најефикаснији био је Кендрик Нан са 17 поена.