ФИЛИПОВСКИ: Немамо довољно расположених играча

Оља Мркић

27. 01. 2021. у 20:52

ДРУГИ пораз у низу за кошаркаше Партизана последица је недовољног броја расположених играча, сматра тренер црно-белих Сашо Филиповски.

ФИЛИПОВСКИ: Немамо довољно расположених играча

ФОТО: КК Партизан

 Црно-бели су поражени у Краснодару од Локомотиве са 74:67, у 3.колу Топ 16 фазе Еврокупа.

- У првом полувремену смо имали превише изгубљених лопти и нисмо играли довољно паметно. У трећој четвртини смо почели да играмо онако како смо се и припремили. Почели смо да делимо лопту и играмо тимску кошарку и имали смо добар резултат све до 20 секунди пре краја четвртине. Направили су серију 5:0 уз помоћ досуђеног неспортског фаула. За победу нам је било неопходно више расположених играча, а нисмо их имали довољно - рекао је Филиповски на конференцији за медије после утакмице.

Бек Партизана Маркус Пејџ је истакао да је разлику на овој утакмици направило неколико минута током другог полувремена.

- Ово је болан пораз. Радили смо неке ствари прилично добро, однос у скоку је био уједначен. Крофорд нам је правио проблеме у првом полувремену, а у другом полувремену смо успели да одржимо прикључак. Стигли смо до изједначења у трећој четвртини након чега су они направили брзу серију од пет везаних поена којом су окончали ту деоницу. Мислим да су разлику на овој утакмици направила два-три минута у другом полувремену у којима су они погађали шутеве, а ми нисмо успели да погодимо са супротне стране - рекао је Пејџ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на Ђузепе Меаци

ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на "Ђузепе Меаци"

ПОСЛЕ пораза од 3:1 у Норвешкој, Интер мора да крене у потпуни јуриш када у реваншу плеј-офа Лиге шампиона дочекао Боде глимт пред пуним трибинама чувене "Ђузепе Меаце" (21.00).

24. 02. 2026. у 07:00

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ХИТНО МОРАШ ДА НАПУСТИШ УКРАЈИНУ Амерички председник упозорио Зеленског: Владимире, постоји претња