ЗАСЛУЖЕНО: Никола Јокић потписује највећи уговор у историји НБА лиге!
ФАНТАСТИЧНЕ игре српског кошаркаша нису прошле незапажено.
Фото: АП
Никола Јокић би наредне сезоне могао да добије нови, уноснији уговор, за који се претпоставља да ће бити један од највећих у историји НБА лиге.
Никола је 2018. године потписао максимални, петогодишњи уговор вредности 148.000.000, а по информацијама које је поделио новинар ЕСПН Боби Маркс, ускоро би могао да парафира "супермакс" уговор.
Сличан уговор може да добије Џоел Ембид, један од највећих конкурената Србина за МВП признање у НБА лиги.
На “супермакс” уговору тренутно су Милвокијев Јанис Адетокумбо (228.000.000), следи новајлија Вашингтона Расел Вестбрук (207.000.000), док је недавно сличан уговор добио Руди Гобер.
Услов да Јокић добије највећи могући уговор је да српски центар буде изабран у једну од прве три петорке НБА лиге ове године.
Препоручујемо
МАЈК МЕЛОУН: "Јокића сам једном закључао у канцеларији и тукао га лименкама"
20. 01. 2021. у 17:18
ВЕЛИКО ПРИЗНАЊЕ ЗА ЈОКИЋА: Центар Денвера проглашен за играча недеље на Западу
25. 01. 2021. у 22:17
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској
Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.
22. 01. 2026. у 07:00
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)