ЈАСМИНЕ, ЗАР ОПЕТ: Хрватски тренер поново ударио играча (ВИДЕО)
ХРВАТСКИ кошаркашки тренер, који са клупе предводи италијански Песаро, поново је ударио свог играча.
FOTO: M. Vukadinović
Да подсетимо, стратег овог клуба је 28. децембра, у мечу његовог тима против Трста, вукао за косу и ударио Хенрија Дела.
Сада је вукао за косу, али је ударио 28-годишњег кошаркаша Симонеа Занотија на утакмици италијанског првенства против Сасарија.
Репеша је опет поново лоше дело и нема никакве дилеме да овоме није место у спорту. Остаје нада да ће хрватски стручњак стати на овоме и да више неће понављати ове ружне ствари.
Иначе, Сасари је славио против Песара са убедљивих 99:74.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
МИЛЕНА ПОДИГЛА СРБИЈУ НА НОГЕ: Немања Недовић и Владимир Штимац се огласили поводом језивог чина Мике Алексића!
17. 01. 2021. у 17:29 >> 17:38
СТАРА ДАМА ЛЕЧИ ЕВРОПКЕ РАНЕ У РИМУ: Вучица је (скоро) непобедива на Олимпику, овде су славили само Интер и Наполи (плус Торино два пута)
РОМА дочекује Јувентус на Олимпијском стадиону у кључном сусрету у трци за квалификације за Лигу шампиона.
01. 03. 2026. у 06:00 >> 03:00
ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Иран се повлачи са Светског првенства у фудбалу?! Ево ко ће га заменити!
Најновије вести везане за рат који је отпочео на Блиском истоку, а напад на Иран био је окидач за то, тичу се Светског првенства у фудбалу чији су домаћин и Сједињене Америчке Државе.
28. 02. 2026. у 22:46 >> 23:00
СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - "Никада нећу погодити!" (ВИДЕО)
"ЛЕБЛЕБИЈА би могла бити каросерија."
27. 02. 2026. у 21:41
Коментари (0)