НИШТА ОД РЕВАНША: Борац и у Чачку бољи од Партизана
КОШАРКАШИ Борца савладали су у Чачку екипу Партизана са 75:71 у утакмици 14. кола АБА лиге.
Photo: АБА лига/Borac/Dusko Radisic
Драматична завршница виђена је у последња четири минута утакмице, кад је Партизан стигао и на тренутак престигао вођство Чачана, али на крају је домаћи тим имао више среће а пре свега спретности и заслужено бодови остају у Чачку.
Осим изгубљених бодова црно-беле можда и више може да брине повреда Огњена Јарамаза који је изнет са паркета у трећој четвртини.
Он је незгодно доскочио и повредио колено, а још не зна какве су прогнозе.
Најефикаснији у редовима Борца били су Кочовић са 17, Тодоровић са 14 и Ђоковић са 12 поена.
У редовима Партизана истакли су се Дангубић са 13, Пејџ са 11 и Томас са 10 поена.
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској
Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.
22. 01. 2026. у 07:00
А ШВЕЂАНИ - ЗАПАЊЕНИ! Ево шта су "делије" управо урадиле на улицама Малмеа (ФОТО)
Малме и Црвена звезда играју данас утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а пред тај мегдан - било је на моменте баш "живо" на улицама поменутог шведског града.
22. 01. 2026. у 17:53 >> 18:31
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (3)