ЈОВАНОВИЋ ПРЕД "МАТИНЕ" ПРОТИВ ИГОКЕЕ: Чека нас јако тешка утакмица

Александар Илић
Александар Илић

09. 01. 2021. у 11:07

Тренер кошаркаша Меге Владимир Јовановић изјавио је да је Игокеа чврст тим са веома искусним појединцима и да је битно да његова екипа одигра добру одбрану.

ЈОВАНОВИЋ ПРЕД МАТИНЕ ПРОТИВ ИГОКЕЕ: Чека нас јако тешка утакмица

ФОТО: КК Мега Соццербет/Ивица Веселинов

Мега ће сутра од 12 сати дочекати Игокеу у 14. колу АБА лиге у хали спортова Ранко Жеравица у Београду, а оба тима изједначена су по броју победа, па ће сутрашња утакмица бити један од дербија кола.

"Имали смо нешто напорнију седмицу после Цедевита Олимпије и утакмице против Олимпијакоса у Атини. Имали смо неколико дана да се спремимо за утакмицу против Игокее која је јако чврст тим са веома искусним појединцима. Очекује нас тешка утакмица против екипе која има добар резултат у досадашњем делу АБА лиге. Доста мењају одбрану, добро трче и веома је битно да одиграмо добру одбрану и да после ње користимо наше прилике у нападу, рекао је Јовановић за клупски сајт.

После 13 одиграних кола АБА лиге, Мега тренутно има скор 9-4 док је Игокеа забележила девет победа и три пораза.

Бек Меге Малколм Казалон изјавио је да енергија мора бити на највишем нивоу током свих 40 минута.

"У недељу играмо изузетно битан меч против Игокее. Добили смо их на самом почетку лиге, али нас то никако неће заварати пошто генерално играју одлично, о чему говори и њихова позиција на табели. Веома су квалитетна и искусна екипа а на нама је да се боримо током свих 40 минута утакмице и да наша енергија буде на највишем нивоу како бисмо успели да изборимо позитиван исход", изјавио је Казалон.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У БЕРГАМУ: Да ли ће Богиња провинције прекинути црни низ или ће Интер седми пут заредом савладати регионалног ривала?

СПЕКТАКЛ У БЕРГАМУ: Да ли ће "Богиња провинције" прекинути црни низ или ће Интер седми пут заредом савладати регионалног ривала?

У јеку још једне изузетно тесне трке за Скудето, Интер наставља поход ка повратку на трон Серије А, а последњи испит у 2025. години чека их у Бергаму, где ће од 20.45 на "Гевис стадиону" гостовати Аталанти.

28. 12. 2025. у 07:20

КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА АЉОША ВУЧКОВИЋ Глумица објавила снимак из позоришта: Велики и добри наш!

КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА АЉОША ВУЧКОВИЋ Глумица објавила снимак из позоришта: "Велики и добри наш!"

ГЛУМИЦА Драгана Мићаловић дирнула је пратиоце објавом на друштвеним мрежама, где је поделила емотиван снимак легендарног глумца Аљоше Вучковића из позоришта. На видеу се види како глумац пева на сцени.

28. 12. 2025. у 08:48

Коментари (0)

СРБИЈА ДА ПОДРЖИ ДВЕ УГРОЖЕНЕ ДРЖАВЕ: Шешељ упозорио на тешку ситуацију и претње новим бомбардовањем